Centrul pentru Politici, Inițiative și Cercetări PLATFORMA Noutățile Asociației AO Platforma solicită oferte pentru achiziționarea de echipament tehnic

AO Platforma solicită oferte pentru achiziționarea de echipament tehnic

AO Centrul pentru Politici, Inițiative și Cercetări  ”Platforma”  anunță concurs de tender pentru procurarea de echipament tehnic pentru realizarea unui podcast audio pe tema drepturilor muncii.

Specificațiile tehnice ale echipamentului:
– Microfon vocal broadcast studio Shure SM7B (2 unități)
– Stativ de Microfon de masa cu brat RODE PSA1 (2 unități)
– ZOOM Podtrak P4 Recorder Audio Podcast 4 Canale XLR (1 unitate).
– USB Condenser Microfon Rode NT USB

Companiile interesate sînt rugate să trimită oferte ce vor conține în mod obligatoriu:
1.Portofoliul companiei.
2. Date de contact ale companiei și rechizitele bancare;
3. Oferta financiară totală în MDL (lei).

Data limită de prezentare a ofertelor: 10 aprilie 2024, ora 17.00.

Criterii de evaluare:
Corespunderea caracteristicilor înaintate cu cele prezentate;
Oferta financiară;
Termenii și condiții de garanție;
Termenii de livrare.

Prețul nu poate fi modificat din momentul recepționării ofertei și pe întreaga perioadă de realizare a contractului. Oferta prezentată cu lipsa preţului se consideră nulă şi se respinge.

Persoanele juridice interesate sunt încurajate să trimită dosarele la adresa: ao.platforma@gmail.com cu mențiunea „Echipament tehnic”.

Pentru întrebări cu privire la achiziție, vă rugăm să scrieți pe adresa: vitalie.sprinceana@gmail.com

Украинским абитуриентам: Где получить высшее образование в Республике Молдова?Украинским абитуриентам: Где получить высшее образование в Республике Молдова?

Министерство образования и исследований рекомендует учебным заведениям организацию и проведение процедуры вступительных отборов в высшие учебные заведения для обучения на цикле лиценциата и магистратуры в 2023-2024 учебный год следующим образом:

Шанс для новой профессии в рамках проекта РОБОТАШанс для новой профессии в рамках проекта РОБОТА

Бузика Мария родом из Белгорода-Днестровска, нашла убежище в Республике Молдова и в настоящее время проживает в г. Кишинэу. Она одна из тех лиц, которые воспользовались возможностью пройти бесплатный курс профессионального

Консультант по вопросам карьеры (2 доступные позиции)Консультант по вопросам карьеры (2 доступные позиции)

Краткое описание: Общественное объединение «Центр политики, инициатив и исследований» (далее АО «Platforma») приглашает на работу Консультанта по вопросам карьеры (2 доступные позиции). Предлагаемая должность: Консультант по вопросам карьеры. Место работы: г.